Dárky k výročí

Dárky k výročí
4 (80%) 1 vote

Dostat hezký dárek za to, že jste s milovaným protějškem vydrželi pět, deset nebo padesát let? To se určitě vyplatí. A možná máte naopak v okolí nějaký pár, který už je spolu pěkně dlouho a výročí se blíží. Přemýšlíte, jaký dárek vybrat? Máme pro vás několikero zajímavých tipů, ze kterých si určitě vyberete něco, co prostě padne do oka.

1. Dálkový ovladač ženy

dalkovy-ovladac-zena
V každém vztahu se vyskytne pár drobných mráčků, které nelze řešit jinak než menší nebo větší hádkou. Pokud byste chtěli spor ukončit, je namístě to řešit ovladačem! Samozřejmě, je to jen žert, ale jako dárek to pobaví všechny, kteří se u příležitosti výročí svatby sejdou. Třiatřicet vtipných průpovídek, které manželku uzemní nebo ji kupříkladu donutí přinést z lednice oroseného zrzka. Nemusíte už říct ani slovo, ovladač to udělá za vás!

2. Tričko s potiskem – Ideální muž

idealni-muz
Jak vyjádřit své drahé polovičce, že je pro vás opravdu jedinečná? Dámy, nenechte se pobízet, tohle tričko je prostě ideální dárek! Nejen proto, že modrá sluší prakticky všem mužům, ale i kvůli té stylizované pivní sklenici – ta dostane do kolen každého příslušníka silnějšího pohlaví. Zasmějte se také, tenhle dárek stojí za hřích!

3. Hrneček Lásky

hrnicek-laska
Tohle je skutečně vkusný a praktický dárek. Láska se musí zalévat, aby kvetla, no ne? V tomto případě to bude čaj nebo káva, podle chuti budoucích majitelů – a pít z této zamilované číše mohou klidně oba. Čtvrtlitrový hrneček z keramiky o výšce zhruba deset centimetrů, který můžete mýt v myčce nádobí a klidně jej dát i do mikrovlnky.

4. Karikatura pro dva

karikatura
Umíte se sami sobě zasmát? Objednejte pro svou drahou polovičku karikaturu vás obou! Bude to legrace, až si pověsíte právě tuhle kresbu na stěnu a budete ji vídat každý den. Okouká se? Určitě ne, je prostě k popukání a jako dárek je ideální třeba i po „nekonečně dlouhých“ dvaceti letech manželství.

5. Zamilovaná solnička a pepřenka

solnicky
Předměty v domácnosti, kde žijí dlouholetí partneři, musí být dle zákonů harmonie vždycky ve dvojici. Duo slánky s pepřenkou, které se navíc v jednom kuse objímá (pokud některý stolovník neroztrhne násilím zamilovaný pár od sebe), je skutečně ideálním dárečkem pro ty, kteří slaví (nebo brzy oslaví) nějaké výročí svatby.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Najdi-dárek.cz - Dárky a zážitky pro tebe i přátelé