Ideální dárek pro bratra

Ideální dárek pro bratra
4 (80%) 1 vote

Přemýšlíte nad tím, čím potěšit svého sourozence? Dárek pro brášku se někdy vybírá dost těžko, ale nakonec vám určitě padne něco do oka. Abyste na to přemýšlení nebyli sami, pomůžeme vám tím, že dáme k dobru pár zajímavých tipů, které mohou mít velkou šanci na úspěch. A pro jistotu jich bude více, protože znáte to – sto lidí, sto chutí.

1. Chladící půllitr

chladici-pullitr
Ideální dárek snad pro každého muže. Pokud vás bratr není zapřisáhlým abstinentem, tak je to skoro trefa do černého! Gel, který rychle mrzne a udržuje stabilní teplotu piva. Skvělý způsob, jak si v parném létu dopřát rychle lahodné orosené osvěžení. A nemusí v něm být vždy jen pivo, ovocné koktejly nejsou vyloučeny – a nejlepší jsou pěkně vychlazené, nebo snad ne?

2. USB Flash disk Formule

flash-disk-formule
Máte za bratra fanouška rychlých kol? V takovém případě je tenhle dárek skvělý nápad. USB Flash disk s kapacitou osmi gigabitů ve tvaru závodní formule. Je stříbrná, takže možná jde o McLaren, ale jistě potěší i fanoušky dalších stájí – je to prostě univerzální záležitost. Představit si tam můžete i libovolného jezdce, to je už věc fantazie. Spolehlivá, elegantní a nadto i velmi originální „fleška“, to je prostě bomba!

3. Kosmetický balíček pro fotbalistu

balicek-fotbalista
Fotbalový fanoušek nebo případně i hráč? Takového bratra potěší právě tento dárek. Mýdlo ve tvaru fotbalového míče, sprchový gel s vtipným obrázkem přímo z dílny Rudy Pivrnce. Dá se tomu odolat? Určitě ne! 300 ml sprchového gelu vydrží delší dobu, 70 g mýdlo je spíš vhodné vystavit na poličku – tohle je do koupelny škoda!

4. Milion korun v dóze

milion-v-doze
Nedostává se vašemu bratrovi záhadně peněz? Každý měsíc nevychází do výplaty? Není problém, můžete mu věnovat nevratnou půjčku ve výši jednoho milionu korun. Bohužel, údajné peníze jsou rozdrcené na drobné kousky v originální dózičce – ale co se dá dělat, alespoň myšlenka na to pohádkové bohatství určitě potěší. Žádná krabice od vína, na kousky vidíte už při nákupu a víte, do čeho jdete!

5. Polštář pes Boxer

polstar-pes-boxer
Psí polštářek? Ano, milovníka zvířat prostě potěší, to je zcela jisté! Pokud navíc máte v domácnosti boxera a bratříček je majitelem, tak se trefíte na pět set procent. Měkký, pohodlný a navíc i originální. Dekorace, ale klidně také příjemné pohodlí při sledování televizní obrazovky. Návštěvám se bude líbit!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Najdi-dárek.cz - Dárky a zážitky pro tebe i přátelé