Nejlepší dárky pro kolegu

Nejlepší dárky pro kolegu
Ohodnoťte tento dárek

Máte v práci kolegu, který bude slavit narozeniny? Nebo se mu prostě jen chcete odvděčit za skvělé nasazení v pracovním procesu, které vám už nejednou zachránilo kůži? Nebojte, něco společně vymyslíme. Praktické dárky, které udělají velkou radost, nejen tehdy, když pracujete vedle sebe v kanceláři!

1. Čistící hmota Super Clean

cistici-hmota
Ač se to nezdá, klávesnice vašeho stolního PC či notebooku přímo přetéká bakteriemi a navíc se zašpiní velice snadno, zákon schválnosti tu funguje skoro na 200 procent. Jenže jak tu zpropadenou klávesnici vyčistit? Vysavačem si zlikvidujete písmenka a můžete i poškodit jemnou elektroniku uvnitř. Tahle čistící hmota je ale úplný balzám, nachytáte veškeré nečistoty – od kapky džusu po kočičí srst – a klávesnice se bude lesknout jako nová!

2. Ergonomická podložka pod záda

masazni-podlozka
Bolestí zad trpí občas každý, když jste celý den v kanceláři, je to skoro jistota – prostě nemoc z povolání jako vyšitá. Existuje ale zajímavý fígl, jak si ulevit. Pořiďte svému milému kolegovi ergonomickou podložku pod záda a těch osm hodin sezení už pro něj nebude tak nepříjemných. Naopak, skvěle si pohoví!

3. Diplomatico Reserva Exclusiva GB 40% 12yo 0,7 l

reserva-rum
Do každé kanceláře patří i něco trochu ostřejšího. Tak proč ne rum oblíbený napříč všemi kontinenty, který zaujme jedinečnou chutí a dá se zařadit k tomu nejlepšímu, co můžete v sekci určené alkoholickým nápojům vůbec ochutnat? Dvanáct let zrání v prvotřídních dubových sudech je záruka kvality. Přípitek nejen po úspěšně provedeném obchodním jednání, sklenka jen tak na chuť určitě také neuškodí.

4. Power banka Connect IT Cl-245

connect-it
Mobily, tablety, navigace v autě. Všechno potřebuje spoustu energie a nabízí mnohdy jen hodně slabou výdrž baterie. Nyní se však šťáva dá doplnit díky power bankám, které dnes už vidíte běžně na každém rohu. Tak proč nepořídit kolegovi tento milý a hodně praktický dárek? Nenechá ho ve štychu ani na horské túře, ani při služebních cestách za novými obchody.

5. Koss Porta Pro

koss-porta-pro
Sluchátka, která mají skvělý zvuk po celém světě! Hudba, filmy, videohovory, s nimi se dá uskutečnit prostě všechno. Kolega vás navíc už nebude rušit puštěným videem v kanceláři, prostě si jen připojí sluchátka, ze kterých neunikne ani jediný decibel navíc! Koss Porta Pro mají více než třicetiletou tradici a vynikající kvalitu, navíc zaujmou i zajímavým designovým provedením.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Najdi-dárek.cz - Dárky a zážitky pro tebe i přátelé