Vietnam – Na vlastní kůži Zahraničí

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár.
1. den Letiště Vídeň Do Vietnamu máš možnost se dostat se spoustou leteckých společností.
Ambasadorka Zuzka bude čekat na místě, takže není problém si vybrat libovolný let do Vietnamu. Na sever Vietnamu nás doveze luxusní minibus.
Sever Vietnamu projedeme na půjčených motorkách, které budeme sami řídit.
Posledním dopravním prostředkem bude výletní loď, na které strávíme 3 dny. 2. den Letiště Nội Bài Přiletíme na mezinárodní letiště v Hanoji.
Hanoj je největším městem severního Vietnamu a hlavním městem Vietnamské demokratické republiky.
Hanoj Po ubytování a případném šlofíčku se vydáme do živých ulic Hanoje, prohlédneme si osvětlené památky, nasajeme místní atmosféru a vyzkoušíme typické vietnamské pokrmy nebo pivko Hanoi či Saigon 🍺 3. den Hà Giang Dnes vyrazíme autobusem do města Ha Giang, které leží na severu Vietnamu u hranic s Čínou.
Cesta trvá zhruba 6 – 7 hodin.
Ubytujeme se a vyzvedneme nachystané motorky.
Navštívíme vodopády v Ha Giangu, kde se můžeš kochat jejich krásou nebo dokonce zaskákat do průzračné vody.
Večer strávíme společnou večeří, relaxem v bazénu, vodní dýmkou, hudbou a pivem v nádherném prostředí 🏊🍺✅ Worldee Tip: Jsi nadšený rybář?

Můžeš zkusit rybařit prutem z bambusu. 4. den Dopoledne vyrážíme na náš okruh na motorkách.
Během 4 dnů zažiješ spoustu nádherných scenérií, vodopádů, vyhlídek, jeskyní, místního jídla a kultury.
Budeme se prohánět po vyhlášených stezkách, které se klikatí mezi rýžovými a kukuřičnými poli.
Severní Vietnam je nejméně dotčená krajina západní civilizací.
Tři noci budeme spát u místních, večeřet i snídat lokální rodinnou kuchyni a obdivovat krásy této země ⭐🍤💯 Řídit se bát nemusíš, není zde velký provoz, silnice jsou dostatečně široké a kvalitní.
Pokud by ses však bál(a) umíme zařídit i řidiče. Hà Giang 5. den Hà Giang 6. den Hà Giang 7. den Hà Giang 8. den Hà Giang 9. den Hanoj K večeru se vrátíme autobusem do Hanoje.
Ubytujeme se, odpočineme a vyrazíme do víru velkoměsta 💃🍾🍺 10. den Hạ Long Ráno nás před ubytováním vyzvedne mikrobus, který nás zaveze do ikonické zátoky Ha Long.
Výlet bude v oblasti Bai Tu, která je více lokální, a né tak zasažena západní turistikou.
V Ha Long Bay nasedneme na loď, na které si dáme welcome drink a poobědváme 🍸🍤 Thiên Cảnh Sơn cave Odpoledne navštívíme jeskyně Thien Canh Son a zbytek dne si užijeme opalováním, koupáním v křišťálové čisté vodě, šnorchlováním a sledováním západu slunce z paluby naší lodi.
Ikonický večer zakončíme společnou tradiční vietnamskou večeří.
Po večeři přespíme na lodi 🚣👌 Worldee Tip: Večer můžeš zkusit rybaření z lodi tradičním vietnamským způsobem. 11. den Hạ Long Ráno budeme podávat snídani na lodi.
Kotvy spustíme v geologickém parku Vung Ha, kde se přemístíme na kajaky a prozkoumáme zátoku tisíce ostrovů.
Zastavíme na krásných plážích, kde můžeme relaxovat nebo plavat.
Oběd budeme podávat na lodi.
Odpoledne strávíme plaváním, opalováním a na kajaku v oblasti Be Ong Dau. Večer zakotvíme v Cong Do, kde strávíme noc 🌙🚣 Worldee Tip: Zajímá-li tě vaření, můžeš se zúčastnit kurzu vietnamské kuchyně a sledovat pana kuchaře při přípravě našich večeří. 12. den Vung Viêng Poslední ráno v Ha Longu se přesuneme do starodávné plovoucí vesnice Vung Vieng, která je obklopená horami.
Obeplujeme ji na bambusové lodi a vyrazíme zpět na loď na oběd.
Kolem 12. hodiny vyrazíme zpět do Hanoje s pauzou na svačinu.
Večer se ubytujeme v Hanoji a půjdeme objevovat další památky 🚶🌞🌍 Hanoj 13. den Hanoj Poslední den věnujeme volnému programu v Hanoji na nákup suvenýrů ✅ 14. den Letiště Nội Bài 19:30 odlétáme z letiště v Hanoji.
Přílet je naplánován na 2:15 do Vídně.