Privátní wellness a hodinová masáž pro dva

Ideální dárek pro požitkáře.
Dvě hodiny totální relaxace v luxusním thajském wellness TAWAN odplaví stres a uvolní zatuhlé tělo.
Zážitek pro dvě osoby zahrnuje hodinu v privátním spa se saunou a 60minutovou masáž podle vlastního výběru. V ceně je také zahrnuté občerstvení v podobě ovocného talíře a prosecca. Na výběr jsou následující masáže: Classic Thai – tradiční thajská masáž, která za pomoci protahování a vyvíjení jemného tlaku na akupresurní body odblokuje energetické dráhy v těle. Aroma Oil – relaxační olejová masáž celého těla od konečků prstů až po kořínky vlasů. Kombi – kombinace tradiční thajské masáže na spodní část těla a olejové masáže pro horní polovinu těla. Back – odstranění bolestí zad (a s nimi spojených bolestí hlavy) pomocí tradičních technik thajské masáže a bylinných mastí. Foot – hluboce relaxační masáž reflexních bodů chodidel.
Harmonizuje energetické dráhy v těle, kterými jsou chodidla propojená s tělesnými orgány. Foot and Hand – harmonizace energetických drah v těle pomocí masáže reflexních bodů na nohou a rukou, která je doplněná o terapii pomocí nahřátých bylinných sáčků. Facial Treatment – omlazující kúra spočívající ve vyčištění pleti a uvolňující masáži obličeje, šíje, hlavy a horních končetin. Hot Chocolate – spojení masáže a čokolády regeneruje tělo a zjemňuje pokožku.
Součástí je i akupresurní omlazující masáž obličeje a pokožky hlavy. Pregnancy – jemná masáž vhodná pro nastávající maminky, která podporuje zdravý vývoj dítěte. Healthy Mum – regenerační masáž, která novopečeným maminkám pomůže získat zpět energii, snižuje hladinu stresu a prospívá tvorbě mléka. Honey – uvolňující medová masáž pro revitalizaci těla a prokrvení pokožky. Golf – unikátní masáž s nahřátými golfovými míčky, která se zaměřuje na problematické partie golfistů i na tělo jako celek. V areálu je možné zaparkovat, ale počet míst je omezený, proto je potřeba si parkovací místo zarezervovat předem.