Wakesurf a efoil se světovým rekordmanem na Lago di Garda

1. den Letiště Orio al Serio Z Prahy létá přímý let (1 hodina 20minut) na letiště Bergamo, které je pouze hodinu cesty od Lago di Garda.
Na místě je možné zapůjčit si auto nebo můžeme zajistit transport z letiště s řidičem.
Manerba del Garda Po příjezdu do Manerba del Garda se ubytujete a protože let je plánovaný brzy ráno, budete mít čas na italskou kávu a můžete vyrazit na pohodovou procházku městečkem a prozkoumat gelaterie s italskou zmrzlinou nebo si dát oběd v přístavu s výhledem na jezero a hory.
Porto Torchio Odpoledne vás čeká první lekce na efoilu.
Lekce trvá 90 minut: - 30 minut vysvětlení a trénink na pláži - 1 hodiny ve vodě - 1 lekce může být pro 1 - 5 osob
(3 na efoilech, 2 na vodním skůtru s instruktorem a na efoilech se střídáte) - veškeré vybavení je v ceně (radio helma, plovací vesta), potřebujete pouze plavky (v letních měsících je voda teplá, neopreny máme k zapůjčení, ale používáme je pouze v květnu a říjnu) - instruktor je neustále s vámi ve vodě na vodním skútru a jakmile budete jezdit, udělá vám krásné fotky a videa 2. den V dopoledních hodinách proběhne
wakesurf - doba na lodi se odvozuje od počtu osob (ideálně počítat alespoň 30 minut/ 1 osoba).
- zákazníky, kteří nemají zkušenost s wakesurfingem vše naučíme za pár minut (na lodi je kromě kapitána také instruktor - za příplatek) - zkušení jezdci ocení vlnu a velký výběr wakesurf prken (na lodi je pouze kapitán) - veškeré vybavení a občerstvení na palubě v ceně - perfektní loď Nautique G23 Paragon (jediná komerčně používaná loď této značky v Evropě) je pohodlná i pro ty, co zrovna nesurfují a fandí ostatním Porto di Dusano Puegnago del Garda Odměňte se za wakesurf výkon návštěvou vinařství, kde si kromě degustace můžete dát oběd a prohlédnout si vinice.
Máte raději prosecco?

Nebo růžové víno?

Rádi vám doporučíme to pravé místo.
Spiaggia "Pisenze" Pokud ještě nemáte dost vody, rádi vám pomůžeme zajistit pronájem paddle boardů nebo projížďku s průvodcem kolem ostrova San Biagio.
3. den Porto Torchio Ranní vyížďka na efoilu kolem Isola del Garda?

To je nabídka, která se neodmítá :-)! San Felice del Benaco Poznejte okolí Manerby na kole.
Jsou zde krásné cyklostezky mimo hlavní silnice.
S pronájmem kol všech typů (elektro, silničních nebo horských) vám rádi pomůžeme a zajistíme i průvodce, který vás vezme na krásná místa, případně na prohlídku do výrobny sýrů nebo olivového oleje.
Salò Za návštěvu během cyklo výletu stojí i okolní městečka, například Saló.
San Michele Nebo byste se raději poznali Gardu ze vzduchu?

Rádi vám v tom případě zamluvíme tandem let na paraglidu nebo rogalu. 4. den Ranní wakesurf na rozloučenou?


Porto di Dusano Sirmione Zastavte se před odjezdem na oběd a krátkou návštěvu historického městečka Sirmione.
Možná stihnete i koupel v termálním bazénu! Bergamo Airport BGY center Sirmione