Jízda ve formuli F4 na Masarykově okruhu

Jízda ve formuli F4 probíhá na vyhlášeném Masarykově okruhu v Brně, kde se pravidelně konají automobilové i motocyklové šampionáty.
Masarykův okruh nabízí 5,4 km dlouhou trasu s 6 levotočivými a 8 pravotočivými zatáčkami, kde otestujete dokonalou přilnavost vozu, a také spoustu rovinek, které nabízí dostatek příležitostí k vyzkoušení zrychlení.
Celková délka jízdy je 10–12 km. Nejprve vás čeká školení bezpečnosti, pak si zapůjčíte potřebné vybavení a jde se na věc.
Na okruhu s vámi bude po celou dobu doprovodné vozidlo s instruktorem, který vám ukáže, jak z vozítka dostat maximum. Měli byste vědět Věk pro absolvování zážitku je minimálně 18 let. Potřeba je dobrá fyzická a psychická kondice, nadšení do rychlé jízdy a řidičský průkaz sk. B. Abyste se do monopostu vešli, musíte se s výškou vejít do 190 cm a s váhou do 110 kg. Neplatí se žádná kauce, před jízdou pouze podepíšete prohlášení o vlastní odpovědnosti. Zážitek se koná jen za příznivého počasí.
V případě nepřízně počasí se zážitek posouvá na jiný termín. V ceně zážitku je doprovod instruktora, zapůjčení vybavení (přilba, kukla, rukavice a jezdecké boty) a pronájem okruhu.