Venkovní úniková hra: Strašidýlko lednické

Úniková hra až pro 6 dobrodruhů začíná v zámeckém parku v Lednici, konkrétně v tzv. Francouzské zahradě, kde na děti čekají úkoly, se kterými si budou muset společnými silami poradit.
Nejprve získají herní materiály a několik zapečetěných obálek, které budou moct otevřít až v momentě, kdy jim to hra dovolí.
Během hry je čeká hledání indicií, luštění šifer, otevírání zapečetěných obálek i třeba mechanické hlavolamy ukryté v lednickém parku. Hra je okružní, končí tedy na stejném místě, jako začíná.
Není nijak fyzicky náročná, během hraní nachodí hráči cca 1,5 km. Po cestě jsou i toalety.
Jen mějte na paměti, že zámecký park se pro veřejnost zavírá ve 21:00, proto doporučujeme hrát nejpozději v 18:00. Co je dobré vědět: Ke hře je potřeba nabitý mobilní telefon (případně se pojistěte powerbankou) s daty, zapnutou GPS a staženou herní aplikaci.
Hra cílí na dětské hráče, kteří by po chvilce lámání hlaviček měly přijít na řešení. Začátek: Lednický zámek, u vstupu do zámeckého skleníku Souřadnice GPS: N 48°48’05.6″ E 16°48’23.0″ Celková vzdálenost: 1,5 km Trvání zážitku: cca 1,5 h Typ hry: na body Počet osob: 1–6 Obtížnost: lehká