Radegastova škola čepování piva + prohlídka pivovaru

Při tomto zážitku se nejprve vydáte na prohlídku pivovaru, která vás zavede do provozů, ve kterých doslova nahlédnete sládkům přes rameno.
Podíváte se také do varny prvního sládka, Jaromíra Franzla, kde se momentálně nachází pivovarští pstruzi bedlivě hlídající kvalitu vodu.  Dále vás exkurze zavede do ležáckých sklepů, ve kterých kvasí a zraje mladé pivo a uvidíte i zdejší stáčírnu s kapacitou 55 000 lahví za hodinu.
Dozvíte se samozřejmě i spoustu informací z výroby piva a zajímavosti ze zákulisí. Jakmile bude po prohlídce, čeká vás škola čepování, během které se naučíte správnou péči o pivo, zjistíte, jaké jsou možnosti čepování a pak vše pevně vezmete do vlastních rukou.
Abyste si nově nabyté vědomosti lépe zapamatovali, čeká vás samozřejmě také praktické ochutnávání piva.
A nebudete ani o hladu, jako zobání k pivu budete mít připravené drobné občerstvení. Cena Radegastovy školy čepování zahrnuje: prohlídku pivovaru Radegast školu čepování a péče o pivo občerstvení k pivu konzumace piva Radegast Ryze hořká 12° certifikát o absolvování kurzu Ve sklepích se teplota pohybuje okolo 5 °C, nezapomeňte si proto přibalit i teplejší oblečení, aby vám bylo příjemně.