Bali na maximum

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár.
1. den Letiště Václava Havla Praha 2. den Přílet na Bali a přesun na Makawi Tuwa. Denpasar Po příletu a vyřízení formalit na letišti v Denpasaru na Tebe bude čekat Made - náš manažer s cedulkou a Tvým jménem , který Tě odveze do naše ubytování Makawi Tuwa, které se nachází na východní straně ostrova v oblasti Karangasem v neturistické vesničce Seraya. Makawi Tuwa Vítej na Makawi Tuwa - ubytování na útesu s dechberoucím výhledem na oceán, kde zažiješ ty nejkrásnější východy slunce a večer si budeš užívat výhled na nebe plné hvězd. 3. den Seznámení s okolím, relax, šnorchlování. Makawi Tuwa V závislosti na tom, jak zvládněš časový posun, tak se ráno buď pořádně prospíš nebo naopak vstaneš brzy a užiješ si svůj první výhled na východ slunce nad sopkou Rinjani na Lomboku. 4. den Dnes pojedeme prozkoumat naši oblast Karangasem.
Čeká Tě skvělý nenáročný výlet zakončený odpočinkem na pláži, kde je spousta warungů s indonéským jídlem a dělají tu naprosto boží masáže! Makawi Tuwa Pura Lempuyang Luhur Nádherný bílý chrám přezdívaný také ,,Brána do nebes". Tirta Gangga Bývalý královský palác Tirtagangga, ve kterém se nachází stupňovité fontány, zahrady a kamenné sochy mýtických tvorů chrlících vodu do bazénů.  Virgin Beach, Karangasem, Bali Relax na jedné z nejkrásnějších pláží na Bali Makawi Tuwa 5. den Výlet do Amedu Makawi Tuwa Amed, bali Návštěva Amedu, šnorchlování na Lipah beach, masáže, nákupy, večeře Makawi Tuwa 6. den Výlet do Amlapury a tradiční balijské grilování Amlapura Tradiční balijský trh s jídlem, nákupy Makawi Tuwa Babi Guling - tradiční národní jídlo  - grilované prase.
Tohle má tu pravou balijskou atmosféru, ráno si u našeho Madeho vyberete prasátko veliké dle Vaší chuti a odpoledne už ho společně s naší balijskou rodinou pečete buď u nás v zahradě nebo přímo na pláži.  7. den Makawi Tuwa Dnes pojedeme na nejvýznamnější chrám Besakih a vyhlídku Lahangan sweet Besakih Pura Besakih je hinduistický chrámový komplex na indonéském ostrově Bali.
Jde o duchovní centrum ostrova a nejvýznamnější památku Bali.
Je též nazýván „Matka všech chrámů“. Komplex zahrnuje 23 chrámů vměstnaných na tři kilometry čtvereční. Lahangan Sweet Jedna z nejkrásnějších vyhlídek na sopku Agung.
 Tato neuvěřitelná vyhlídka na Bali nabízí vynikající výhled na mohutnou sopku Mount Agung.Myslíme si, že Lahangan Sweet nabízí nejlepší, nejrozmanitější a nejpůsobivější výhledy na nejvyšší sopku Bali.
Skvělá věc na vyhlídce Lahangan Sweet je, že zde můžete sledovat i východ a západ slunce 8. den Delfíni, vodopády a vodní chrám.
Dneska si trochu přivstaneme, ale věř, že to bude stát za to! Makawi Tuwa Lovina Beach Pozorování delfínů ve volné přírodě Git Git Waterfall Ulun Danu Beratan Temple Pura Ulun Danu Beratan nebo Pura Bratan je hlavní hinduistický chrám Shaivite na Bali v Indonésii.
Chrámový komplex je na břehu jezera Bratan v horách poblíž Bedugul Sekumpul Waterfall Makawi Tuwa 9. den Lodí z pláže Makawi Tuwa na pláž Virgin Makawi Tuwa Virgin Beach, Karangasem, Bali Výlet lodí přímo od nás z pláže Makawi Tuwa až na Virgin beach, po cestě je krásný výhled na sopku Agung. Po odpočinku na pláži Vás naše lodní taxi doveze zase zpátky na Makawi.  10. den Ubud - dnes se přemístíme do kulturního a náboženského centra Bali . Věřím, že si zamiluješ tu omamnou vůni vonných tyčinek všude kolem a Ubud tě svoji atmosférou naprosto pohltí. Makawi Tuwa Natural salt market Jalan Sri Wedari All you need is health, love and rice view!!! Vítej v naší Ubudské vile. Zastav své myšlenky a relaxuj uprostřed rýžových polí. Ocitni se na naprosto klidném místě a nech svoji duši odpočívat. Užij si okouzlující výhled a ticho. Když otevřeš dveře, můžeš ujít jen pár kroků a po pár metrech dojdeš do jednoho z nejvyhlášenějších warungů v Ubudu, kde si dáš skvělou snídani, oběd, večeři, kafe nebo drink. Je tu super čerstvé jídlo a absolutně okouzlující výhled do rýžových polí. Jsem si jistá, že si tohle místo zamiluješ.
Naše vila je dekorována v boho stylu, který dotváří celou tu božskou a klidnou atmosféru kolem 11. den Poté, co se probudíš v naší krásné dvouložnicové vile s vlastním bazeném uprostřed rýžových polí, vydáme se na poznávání nejkrásnějších míst Ubudu. Ubud Řekne-li se mezi znalci Bali Ubud, všichni vědí, oč běží.
O městečko, které se svou polohou a atmosférou stalo synonymem indonéské pohody, batůžkářského života, kulturního centra a to celé zasazené mezi rýžovými poli na úpatí stále činné sopky.
Vítejte v samém centru hinduistického Ostrova bohů.  Monkey forest entrance Monkey Forest neboli Opičí prales se nachází uprostřed města Ubud.
Jedná se o přírodní rezervaci a hinduistický chrámový komplex postavený ve 14. století.
Na rozloze 12,5 hektaru se rozkládá opravdová džungle se 186 druhy tropických stromů a všudypřítomnými opicemi druhu makak. Ubud Market Naší další zastávkou bude Ubud market.
Trh se vším možným, na co si vzpomenete, dárky, suvenýry, oblečení,  ty nejkouzelnější lapače snů, dřevěné nádobí, kabelky a mnoho dalšího. Ubud Palace 12. den Hurá na rýžové terasy a chrámy v okolí Tegalalang Neskutečné výhledy do malebných rýžových teras.
Určitě jste již viděli typické fotky žen houpajících se v krásných barevných šatech vysoko nad rýžovými poli a lákalo Vás to také zažít... Tak teď jste právě tady a tohle dobrodružství si můžete vesele užít. Bali Pulina Tradiční cibetkovou kávu nesmíte minout! Káva Kopi Luwak je ceněna pro velmi malou produkci.
Je pěstovaná na ostrově Bali, Sulawesi, Jávě a Sumatře.
Cibetka zvaná indonézsky „Luwak“, je kočkovitá šelma, mezi jejíž delikatesy patří kávové třešně. Káva Kupi luwak prochází trávicím traktem cibetek a díky trávicím enzymům a žaludečním kyselinám změní vůni a chuť.
Káva se následně upravuje loupáním, sušením a pražením. Chuť této kávy, která je skutečnou raritou na kávovém trhu, je velmi jemně kořeněná, bez nejmenšího náznaku kyselosti s mírně čokoládovými, karamelovými a ovocnými podtóny. Káva typu 100% Arabica má velmi výrazné aroma. Gunung Kawi Tampaksiring Tenhle výlet je trošku náročnější a budete muset zdolat poměrně dost schodů, aby jste dorazili ke královským hrobkám, které jsou vytesány do skály.
Po cestě si na osvěžení nezapomeňte dát čerstvý kokos ;). Chrám vodního očištění 13. den Relax na pláži Nusa Dua Beach Relax na pláži 14. den Odpočinek před odletem na Nusa Dua beach Nusa Dua Beach 15. den Doprava na letiště  a odlet zpět do Prahy Ngurah Rai International Airport