Dominikánská republika na míru

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár.
1. den Punta Cana International Airport 2. den Playa Macao Pláž Macao má zcela nové příjezdové parkoviště.
Přístup je poté po dřevěné lávce a kolem vás rostou mangrovy.
Na cestu se k vám občas přidá i pár volavek 😁🌴 Worldee Tip: Výlet na tuto pláž lze spojit s návštěvou jeskyně Cueva Macao a výrobnou doutníků. 3. den Samaná Poloostrov Samaná se nachází na severovýchodním pobřeží Dominikánské republiky.
Kromě svých bělostných pláží láká Samaná v zimním období turisty i na sledování pářících se keporkaků.
Pokud k nám tedy dorazíte na jaře, určitě se přidejte na výlet za pozorováním velryb.
Je to úžasná podívaná! Bývá jich tu v průběhu tohoto období až 3000 🐳 4. den Playa Costa Esmeralda Pláž Esmeralda je jednou z jeoblíbenějších pláží v Dominikánské republice, je tu klid, jemný písek a azurová voda🌊🌞 5. den Playa Bibijagua Playa Bibijagua je rušné letovisko s luxusními hotely, jehož centrem je stejnojmenná pláž s bílým pískem lemovaným palmami, oblíbená mezi plavci a surfaři.
Turistické společnosti nabízejí výlety katamaránem s průvodcem a výlety za hlubokomořským rybolovem a potápěním, zatímco pobřeží lemují živé bary a gurmánské restaurace.
Na náměstí Plaza Bibijagua se ve stáncích prodává surfařské oblečení, šperky a místní likér Mamajuana. Boca de Yuma Playa Blanca de Boca de Yuma a La Cueva de Bernardo to máte takové 2 v 1 - skvělou pláž i tajemnou jeskyni🏊😎 6. den Saona Island Saona je nádherný tropický ostrov, který se nachází na jihovýchodě Dominikánské republiky.
Jedná se o chráněnou přírodní rezervaci, která je součástí národního parku Parque Nacional del Este.
7. den Arena Blanca Beach Arena Blanca Beach je známá díky průzračné vodě a dobrými podmínkami pro paragliding.
Kolem pláže je plno barů, kde si můžete dopřát osvěžující drink 8. den Los Haitises National Park Národní park Los Haitises se rozkládá na severovýchodním pobřeží Dominikány.
Byl založen v roce 1976. Do tohoto národního parku u poloostrova Samaná se dá zavítat pouze lodí.
Skládá se z vápencové krasové plošiny s kuželovitými kopci a nachází se zde jeskyně s kresbami starými okolo 3000 let.
9. den Montaña Redonda Takzvaná Kulatá hora je vysoká 1000 stop a nachází se na pobřeží v severovýchodní části ostrova.
Toto místo poskytuje velkolepé 360° panoramatické výhledy na obrovskou vzdálenost.
Také za příplatek můžete vyzkoušet zip line se dvěma zastávkami kolem hory 10. den Friusa Friusa je oblast Punta Cana, která se nachází v provincii La Altagracia, nejvýchodnější provincii Dominikánské republiky.
Friusa byla původně vybudováno jako město pro rekreanty spolu s letoviskem a turistickou oblastí Punta Cana.
11. den The 3 Eyes National Park Tento národní park je tvořen 50 m dlouhou vápencovou jeskyní kousek od hlavního města Santo Domingo.
Nachází se tu také 3 jezera (Tres Ojos), která patří k nejvyhledávanějším dominikánským turistickým atrakcím Santo Domingo Hlavní dominikánské město leží na řece Ozama při jejím ústí do Karibského moře.
Turisty láká hlavně na svou starou část, která je pěkně zrenovovaná.
Část městských památek je součástí světového dědictví UNESCO.
Za návštěvu stojí třeba paláce Alcázar de Colón nebo Palazio de Borgellá z roku 1825 12. den Guayacanes Dnes je den odletu.
Pokud letíte ze Santo Dominga, cestou na letiště si ještě můžete užít pěknou pláž Guayacanes u Karibského moře. Punta Cana International Airport