Gruzie - Za sněhem

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár.
1. den Letiště Václava Havla Praha Sraz na letišti v Praze v odpoledních hodinách a start naše cesty do Tbilisi.  Tbilisi International Airport Gudauri Ski Resort 2. den Po přistání v ranních hodinách nás čeká autobus, který nás zaveze na to pravé zimní dobrodružství v Gudauri za cca 2-3 hodiny.
Po check-inu na hotelu není času nazmar.
Vybavení vybalit, helmy nasadit a jdeme na to! Lyžovačka volá! V Gudauri nás čeká řada sjezdových tratí – od modrých po černé.
Seznámíme se s celým střediskem, pokoříme vrchol Sadzele, zamilujeme si tuto horskou oázu a vyfotíme se u ikonického kříže na hoře Kudebi.
Jeden z večerů se vydáme do místního sklípku, kde zažijeme gruzínský večer SUPRA v pravém slova smyslu.
Z rohu budeme pít víno, povídat si, poslouchat gruzínskou hudbu a pochutnáme si na tradičních jídlech. Gudauri Ski Resort Sadzele 3. den Gudauri Ski Resort 4. den Gudauri Ski Resort 5. den Gudauri Ski Resort 6. den Gudauri Ski Resort 7. den Po snídani se přesuneme do Tbilisi.
Projdeme se po historických klenotech, navštívíme legendární sirné lázně a ponoříme se do kulturního pulsu města.
Den završíme plavbou na lodi po řece Mtkvari.
Tbilisi v noci je zážitek, který vám nabíjí duši i srdce.
Po plavbě můžete pokračovat v kulturním objevování na večeři nebo třeba na gruzínskou diskotéku. Tbilisi Tbilisi Plavba na lodi po řece Mtkvari - Tbilisi z Jiné Perspektivy Řeka Mtkvari je tepna Tbilisi a plavba na lodi vám nabídne zcela nový pohled na toto fascinující město.
Můžete očekávat nádherný pohled na město, jak se mění od denního svitu do nočního života. Sirné lázně Tbilisi je známé svými sirnými lázněmi, které se staly lákadlem už ve starověku.
Lázně nejen že mají léčebné účinky, ale jsou umístěny v architektonicky zajímavých budovách.
Připravte se na relaxaci a detoxikaci, která vám dodá energii pro další dobrodružství. 8. den Tbilisi International Airport Odlet je naplánován na 17:45 z letiště v Kutaisi zpět do Prahy.
V Praze budeme v 18:30 SEČ přistávat. Letiště Václava Havla Praha