Omán na míru

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár.
1. den Mezinárodní letiště Maskat Navečer přiletíte na letiště v Ománu a pravděpodobně budete mít energii už jenom na přesun a ubytování se v hotelu.
Maskat Hlavní město Muskat, které je velmi krásné si nechte na další dny, kdy budete mít spoustu příležitostí ho prozkoumat.
2. den Bandar Al Khairan Viewpoint Budete-li mít chuť na výlet , vyrazte na Bandar
Al Khairan Viewpoint.
Jak už název napovídá, je tam nádherná vyhlídka na Arabské moře a zcela jistě ulovíte krásné snímky pro váš instagram.
V případě zájmu vám pomůžeme s půjčením auta. Bandar Khayran Resting Spot 3. den Fanja Wadi Máte chuť dozvědět se něco o historii Ománu a Arabského poloostrova?

Vyrazte do středověké vesničky Fanya Wadi - ideálně s místním průvodcem, který vám k tomu povypráví spoustu zajímavých věcí.
Se zařízením výletu Vám v případě zájmu velmi rádi pomůžeme.
4. den Qurum Natural Park Dalším skvělým místem pro výlet je přírodní park Qurum.
Nachází se na okraji Muskatu, tedy můžete si tam vyrazit třeba na odpolední či večerní procházku - velmi snadno tam dojedete veřejnou dopravou.
Je to ideální místo pro odpočinek a relaxaci v přírodě.
Park nabízí krásné výhledy na okolní hory a zelené lesy.
Můžete se projít po stezkách, které vedou kolem jezírka a pozorovat zdejší zvířata a rostliny.
V parku je také k dispozici pikniková oblast, kde si můžete s rodinou užít piknik v příjemném prostředí. 5. den Al Sifah Beach Vyrazit můžete také na jednodenní výlet na známou pláž Al Sifah, pokud by vás omrzely pláže v Maskatu.
6. den Maskat den doporučujeme věnovat objevování Maskatu.
Matra Navštívit můžete například čtvrť Matra a její slavný rybí trh. Dolphin Village Muscat Rozhlédnout se také můžete po "čtvrti milionářů" tzv. Dolphin Village, abyste poznali také moderní stránku Ománu. 7. den Ain Al Thawarah Poslední den si můžete vyjet k horkým pramenům Ain Al Tawarah a užít si den v lázeňském stylu.
8. den Maskat Poslední den je čas rozloučit se s Ománem a vydat se zpět do České republiky. Mezinárodní letiště Maskat