Jízda v supersportu na Masarykově okruhu

Jízda v supersportu probíhá na Masarykově okruhu v Brně, kde vás nebudou omezovat pravidla silničního provozu a užijete si tak jízdu naplno.
Těšte se na dráhu o délce 5,4 km, na které je 6 levých a 8 pravých zatáček, ve kterých si prověříte řidičské dovednosti, a 13 přímých úseků, na kterých zažijete parádní zrychlení.
Jízdu okoření i zajímavé horizonty díky převýšení 73,75 m. Je na co se těšit! Na zážitek se dostavte s 30minutovým předstihem, abyste včas zvládli všechny formality jako předložení platného řidičáku a instruktáž, jak vybraný auťák řídit, abyste z něj dostali maximum.
Pak už si sednete na místo řidiče a instruktor s vámi pojede jako spolujezdec, který vám bude radit, jak z jízdy dostat co nejvíc. Z jakých vozů máte na výběr?

VW Golf GTi Clubsport: kultovní kára vás zamáčkne do sedačky díky výkonu 300 koní a zrychlení z 0 na 100 km/h ta 5,3 sekundy. Mercedes Benz A AMG 45: nablýskaný meďour to s vámi z 0 na 100 km/h rozpálí za 4,4 sekundy a dovolí vám krotit všech 360 koní pod kapotou na rovinkách i v zatáčkách. V ceně zážitku je 1 kolo jízdy, instruktáž a havarijní pojištění vozidla ve standardním rozsahu.
Za příplatek je možné na místě také dokoupit videozáznam z jízdy nebo úplné zproštění spoluúčasti na havarijním pojištění.
PHM se hradí na místě ve výši 249 Kč.