Jízda v supersportu na polygonu

Jízda v supersportu probíhá na polygonu v areálu Autodrom Most, kde vás nebudou omezovat pravidla silničního provozu a můžete si užít dynamickou jízdu v zatáčkách i na rovinkách.
Po celou dobu řízení budete mít po boku instruktora na sedadle spolujezdce, aby vám poradil a zodpověděl veškeré dotazy. Na zážitkovou jízdu se dostavte s 30minutovým předstihem, abyste měli dost času na formality, jako předložení platného řidičáku a instruktáž k řízení vybraného vozu. Cena zážitku zahrnuje jízdu na 2 kola, instruktáž a havarijní pojištění vozidla ve standardním rozsahu.
PHM se doplácí na místě (249 Kč). Za příplatek je možné na místě také dokoupit videozáznam z jízdy nebo úplné zproštění spoluúčasti na havarijním pojištění.
Do sporťáku lze 1 spolujezdce za poplatek 299 Kč, který se platí až na místě. Z jakých vozů máte na výběr?

VW Golf GTi Clubsport: Tahle kultovní kára vás zamáčkne do sedačky díky výkonu 300 koní a zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,3 sekundy. Mercedes Benz A AMG 45: Tenhle nablýskaný meďour to s vámi z 0 na 100 km/h rozpálí za 4,4 sekundy a dovolí vám krotit všech 360 koní pod kapotou na rovinkách i v zatáčkách.