Jízda v supersportu na závodním okruhu Most

Jízda v supersportu probíhá na závodním okruhu Autodrom Most, kde vás nebudou omezovat pravidla silničního provozu a můžete sešlápnout plyn až na podlahu.
Těšte se na dráhu o délce 4,2 km, na které je 9 levých a 12 pravých zatáček, ve kterých si prověříte řidičské dovednosti, a hromada přímých úseků, na kterých se necháte zamáčknout do sedačky parádním zrychlením.
Tento okruh nemá žádné záludné horizonty a je tak ideální i pro ty, kteří na okruhu ještě nejezdili. Na zážitek se dostavte s 30minutovým předstihem, abyste včas zvládli všechny formality jako předložení platného řidičáku a instruktáž, jak vybraný auťák řídit, abyste z něj dostali maximum.
Pak už si sednete na místo řidiče a instruktor s vámi pojede jako spolujezdec, který vám bude radit, jak z jízdy dostat co nejvíc. V ceně zážitku je 1 kolo jízdy, instruktáž a havarijní pojištění vozidla ve standardním rozsahu.
PHM v částce 249 Kč se doplácí na místě.
Za příplatek je možné na místě také dokoupit videozáznam z jízdy nebo úplné zproštění spoluúčasti na havarijním pojištění. Z jakých vozů máte na výběr?

VW Golf GTi Clubsport: Tahle kultovní kára vás zamáčkne do sedačky díky výkonu 300 koní a zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,3 sekundy. Mercedes Benz A AMG 45: Tenhle nablýskaný meďour to s vámi z 0 na 100 km/h rozpálí za 4,4 sekundy a dovolí vám krotit všech 360 koní pod kapotou na rovinkách i v zatáčkách.