Kurz tradingu: Naučte se obchodovat online Celá ČR

Kurz tradingu probíhá online.
Je tedy na vás, jakým tempem si školení projdete.
Po zakoupení získáte časově neomezené přístupové údaje do účtu, kde na vás bude čekat 16 videí.
Ta vás během cca 12 hodin provedou základy tradingu tak, abyste mohli začít s teorií Elliott Wave, jejímž základem je, že pohyby cen na finančních trzích vytvářejí vzory, které se dají předvídat. Co se v kurzu tradingu naučíte?

Během kurzu se naučíte nezbytné základy, které k obchodování potřebujete.
Budete umět určit základní vstup a výstup obchodu, osvojíte si money a risk management, a nezaskočí vás pojmy jako day trading nebo swing trading.
Zjistíte také, jak na disciplínu i jak si určit targety.
Protože obchodovat sice může každý, ale bez potřebných znalostí se úspěch nedostaví. Všechny použité prezentace si můžete stáhnout zdarma ve formátu PDF. Obsah kurzu: LEKCE 1 – Úvod a základní pojmy LEKCE 2 – Trading view tutorial LEKCE 3 – Jak na jednotlivé Time frames LEKCE 4 – Supporty a rezistence LEKCE 5 – Svíce LEKCE 6 – Moving Averages LEKCE 7 – Momentum + MA v praxi LEKCE 8 – Patterny a formace LEKCE 9 – Fake breakouty a jak je odhalit LEKCE 10 – MACD a Histogram LEKCE 11 – RSI (Relative Strength Index) LEKCE 12 – Divergence v praxi LEKCE 13 – Fibonacci retracement LEKCE 14 – Fibonacciho Golden ratio LEKCE 15 – Fibonacci extension LEKCE 16 – Jak používat Tensor chart