Cyklo-vodácký pobyt na Labi

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár.
Cyklovodácký výlet vhodný jako aktivní dovolená pro pár i celou rodinu.
Pojmout ho můžete i jako akční několikadenní pobyt s přáteli nebo kolegy z práce při teambuildingu.
Kemp Děčín nabízí pohodné ubytování v plně zařízeném glamping stanu až pro 4 osoby, kde najdete postele, lůžkoviny, lampu i elektrickou přípojku. A co účastníky čeká?

1. den – příjezd do Kempu Děčín a program po vlastní ose První den bude seznamovací.
Po ubytování v Kempu Děčín se každý může vydat po okolí, kam se mu zachce.
Za navštívení stojí děčínský zámek, aquapark s termální vodou i zoologická zahrada.
Přímo v kempu je možné posedět v bistru nebo zabavit děti na velkém venkovním hřišti. 2. den – na kole a raftu nebo kánoi po Českém středohoří Po snídani se nasedá na kola a po Labské cyklostezce se jede k Masarykovým zdymadlům pod hradem Střekov. Tam kolo vymění za raft nebo kánoi a rovnou se propluje plavební komoru zmíněných zdymadel, která nadchnou nejednoho technického nadšence.
Během přibližně šestihodinové plavby zpět do kempu bude čas na kochání se krajinou i jednou z 10 nejunikátnějších železobetonových staveb světa – Mariánským mostem. 3. den – na raftu Labským kaňonem a zpět na kole do kempu Po snídani se tentokrát nasedá do lodi.
Nejdřív se popluje historickým městem Děčín a pak až do Schmilky (cca 3 hodiny) nebo do Bad Schandau (4 až 5 hodin). Po cestě je přívoznická hospůdka Dolní Grund, která nabízí občerstvení a magický pohled na okolní skály.
V cíli už čekají kola na cestu zpět do kempu. To to uteklo! Třetí den se chýlí ke konci a je čas balit a jet domů.   V ceně zážitku je: ubytování v glamping stanech 2× snídaně zapůjčení kola / koloběžky včetně helmy balená voda na osvěžení (pro variantu s půjčeným kolem) zapůjčení lodě včetně vybavení převoz kol Cena nezahrnuje: parkovné (70 Kč/den) poplatek z pobytu (20 Kč) zapůjčení elektrokola na 2 dny (1 000 Kč) Sezona: 1.4. - 30.6. + 24.8. - 31.10.