Dva dny na nejdelší via ferratě Česka

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár.
Protáhnout ruce, zacvaknout karabinu a jde se na to! Během tohoto pobytu se nikdo nudit nebude.
Účastníci si osvojí základy lezení a pak už si to všechno vyzkouší na vlastní prsty na nejdelší via ferratě Česka – Pastýřské stěně.
Nejdřív s průvodcem a pak i samostatně. 1. den – příjezd do Kempu Děčín a ubytování V 18:00 se účastníci ubytují v Kempu Děčín, kde na ně bude čekat welcome drink a kotlíkový guláš u táboráku. 2. den – výstup na via ferratu s průvodcem Po bohaté snídani se dozví všechny potřebné technické detaily o vybavení o výstupu.
Aby nezůstalo jen u teorie, hned si výstup vyzkouší s průvodcem.
Odpoledne si pak lezení zkusí i samostatně.
Večer bude grilovačka, u které je možné ochutnat víno nebo místní řemeslné pivo. 3. den – výstup na via ferratu s průvodcem nebo samostatně Po snídani tentokrát vyrazí na ferratu bez průvodce.
Za poplatek je možné i s průvodcem.
V odpoledních hodinách je naplánovaný odjezd. V ceně zážitku je: welcome drink 2 noci v glamping stanu 2× bohatá snídaně a večeře 1× táborák 2× půjčení kompletního vybavení na via ferratu od Rock Empire 1× výstup na via ferratu Pastýřská stěna s průvodcem certifikát o absolvování Cena nezahrnuje: parkovné (70 Kč/den) poplatek z pobytu (20 Kč) doplatek za volitelný výstup s průvodcem 2. den programu (700 Kč) Sezona: 1.4. - 30.6. + 24.8. - 31.10.