Dvoudenní vodácký pobyt v Českosaském Švýcarsku

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár.
Vodácký výlet v Českosaském Švýcarsku a Českém středohoří se hodí jako aktivní víkend pro dva i pro celou rodinu s dětmi. Glampingový stan je plně zařízený rodinný stan až pro 4 osoby.
Jsou v něm postele, lůžkoviny, stojací lampa i elektrická přípojka. 1. den – příjezd do Kempu Děčín a program po vlastní ose První den bude seznamovací.
Ubytujete se v Kempu Děčín a pak můžete vyrazit okouknout okolí.
Za navštívení stojí zámek v Děčíně s růžovou zahradou, zoo i aquapark s termální vodou.
Přímo v kempu lze posedět v bistru nebo zabavit děti na velkém venkovním hřišti.
Večer se ohřejete u ohniště nebo si ugrilujete něco dobrého. 2. den – plavba Děčínem do Schmilky nebo Bad Schandau Po snídani se vydáte na lodi historickým městem Děčín a pak se necháte unášet až do Schmilky (cca 3 hodiny) nebo do Bad Schandau (4 až 5 hodin). Trochu se to můžete protáhnout, když se vám zalíbí v přívoznické hospůdce Dolní Grund, kde se lze občerstvit.
Pauzu tam vřele doporučujeme.
Pohled na okolní skály je odtamtud vskutku magický.
Odpočatí poplujete dál po proudu a brzo se vám naskytne výhled na Šrámové kameny.
To už je cíl na dosah.
Ještě, než se po zakotvení vydáte na vlak, měli byste si pořádně užít kavárenskou atmosféru městečka.  3. den – plavba Českým středohořím Poslední akční den je tady! Po snídani vás dovezeme i se zapůjčenou lodí do Velkého Března, které nabízí zajímavost v podobě 130metrového přívozu.
Odtud poplujete po proudu Labe zpět do kempu a budete se kochat jedinečnou krajinou. Po návratu do kempu je čas zabalit a jede se domů. V ceně zážitku je: - 2× ubytování v glamping stanech se společnou koupelnou  - 2× bohatá snídaně - 2× zapůjčení lodí včetně potřebného vybavení a přeprava lodí na start a z cíle - 1× přeprava osob do Ústí nad Labem Cena nezahrnuje: - parkovné (70 Kč/den) - poplatek z pobytu (20 Kč) - návrat vlakem z Bad Schandau (cca 75 Kč) Sezona: 1.4. - 30.6. + 24.8. - 31.10.