Pohodový wellness balíček + masáž

Váš wellness relax probíhá v Praze 2. Doporučujeme přijet MHD, salon se nachází jen 4 minuty pěšky ze zastávky metra Náměstí Míru nebo I.P. Pavlova.
Pokud chcete dorazit autem, lze parkovat na modrých a fialových zónách (berte v potaz, že to může být časově náročné) nebo si předem uhradit místo v parkovacím domě.
Myslete na to, že na proceduru je potřeba dorazit ideálně s předstihem 5 minut (ne však dříve). Cena wellness balíčku zahrnuje: 15minutové prohřátí zad, 30minutovou masáž (na výběr: záda a šíje / ruce a nohy), 30minutový rašelinový obklad 40 minut na přístroji Ceragem V4 Master nebo CO2 suchou uhličitou koupel (podle vašeho výběru), 25 minut relaxu s vyživujícími zábalovými ponožkami a rukavicemi, kávu/čaj a sklenku sektu po proceduře. Co byste měli před masáží vědět?

Balíček wellness procedur si užijí ženy i muži nehledě na věk.
Svou porci relaxu si zarezervujte ideálně 3 týdny předem.
Vždy se ale musíte cítit dobře – proceduru nedoporučujeme během nemoci, nachlazení, nevolnosti nebo vyčerpání.
Stejně tak návštěvu odložte během těhotenství nebo krátce po operaci.
Pokud trpíte závažným onemocněním, poraďte se o vhodnosti se svým lékařem. Protože vás čekají různé procedury, které probíhají v jiných místnostech, je potřeba mít při přecházení na sobě župan – ten si buď můžete donést vlastní, nebo si ho zapůjčit na místě za poplatek 50 Kč. Stejně tak nezapomeňte přinést vlastní přezůvky. Poukaz platí pro 1 osobu.