Ubytování v treehousu s výhledem na Ještěd

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár.
Nádech, výdech.
Spěch a ruch města je minulostí.
Ubytování v treehousu Emanuel v koruně majestátního smrku v Křížanech nedaleko Liberce nabízí intenzivní relax za zvuku ševelícího listí a zpěvu ptáků.
Ubytování lze zarezervovat celoročně vyjma vánočního období a silvestra. Jednodenní variantu jde rezervovat pouze od neděle do čtvrtka (chcech-out v 10.00 hod). Snídaně není v ceně, ale je možné ji po domluvě přiobjednat.
Čerstvé pečivo, sýry a uzeniny, jogurt s cereáliemi nebo vajíčka s domácí slaninou na čerstvém vzduchu chutnají prostě neodolatelně.   Treehouse je vybavený vším, co je pro pohodlný pobyt potřeba: kuchyňský kout s jednoplotýnkovým vařičem, malou lednicí, kompletní sadou nádobí, moka konvičkou, pitnou vodou a drobnostmi jako je káva, čaj, cukr, sůl, koření, smetana plynový litinový krb  lesní sprcha se studenou vodou (ručníky a osušky najdete v treehousu) soukromá sauna na dřevo ekologické WC v korunách stromů a soukromá kadibudka v lese ohniště s grilem a připraveným dřevem, pilkou i sekyrou   Dále k zapůjčení: chodicí spacáky pro posezení na terase i za chladnějších nocí čelovka nebo ruční svítilna deskovky a knihy dalekohled k prozkoumávání okolí svíčky, zapalovače a PePo