Gurmánský pobyt pro dva rodinném hotelu U Hrádku

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár.
Váš gurmánský pobyt v rodinném hotelu U Hrádku začíná check-inem v čase od 15:00 do 20:00. Check out probíhá od 8:30 do 10:00. Všechny pokoje mají pohodlnou dvoulůžkovou postel se zdravotní matrací a více druhy zdravotních polštářů na výběr.
Dále na pokoji najdete TV, minibar s alko i nealko nápoji včetně regionálních moštů a vín.
Samozřejmostí je také fén, rychlovarná konvice, klimatizace a individuálně nastavitelné vytápění. Cena gurmánského pobytu v Podyjí zahrnuje: Uvítací přípitek při příjezdu, ubytování ve dvoulůžkových pokojích typu Delux **** Superior na 2 noci, snídaně s možností výběru z teplého, studeného a nápojového bufetu (čerstvý domácí chléb, domácí pomazánky, dezerty i řada dalších dobrot), moravské frizzante při snídaní na slunečné terase, čtyřchodové večerní menu v den příjezdu se slavnostní atmosférou a párováním vhodných vín k jednotlivým pokrmům, možnost dát si kávu zdarma kdykoli během pobytu, zapůjčení holí na nordic walking. V ceně pobytu je také parkování zdarma v areálu a stabilní Wi-Fi. Během pobytu můžete také využít osobní konzultace na doporučení výletů po okolí a zapůjčit si (z poplatek) horské kolo nebo elektrokolo.
Pokud byste si chtěli gurmánský zážitek vychutnat na maximum, doporučujeme využít možnosti přikoupení tříchodového večerního menu na druhý den pobytu. Po potvrzení rezervovaného termínu není možné rezervaci zrušit ani změnit.