Relaxační pobyt s vířivkou pro dva hotelu U Hrádku

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár.
Váš relaxační pobyt na Moravě, v rodinném hotelu U Hrádku, začíná check-inem v čase od 15:00 do 20:00. Check out probíhá od 8:30 do 10:00. Těšte se na pohodlnou dvoulůžkovou postel se zdravotní matrací a více druhy zdravotních polštářů, ze kterých si vyberete ten nejpohodlnější.
Na pokoji nechybí TV, minibar s alko i nealko nápoji včetně regionálních moštů a vín.
Samozřejmostí je také fén, rychlovarná konvice, klimatizace a individuálně nastavitelné vytápění. Cena relaxačního pobytu ve Znojmě zahrnuje: Uvítací přípitek při příjezdu, ubytování ve dvoulůžkových pokojích typu Delux **** Superior na 2 noci, snídaně s možností výběru z teplého, studeného a nápojového bufetu (čerstvý domácí chléb, domácí pomazánky, dezerty i řada dalších dobrot), moravské frizzante při snídaní na slunečné terase, sekt na pokoji nebo k vířivce, 60 minut relaxace ve vířivce s privátní zónou (včetně zapůjčení županu), 4chodové večerní menu v den příjezdu se slavnostní atmosférou a párováním vhodných vín k jednotlivým pokrmům, možnost dát si kávu zdarma kdykoli během pobytu. V ceně pobytu je také parkování zdarma v areálu hotelu U Hrádku a stabilní Wi-Fi. Během pobytu můžete také využít osobní konzultace na doporučení výletů po okolí a zapůjčit si (za poplatek) horské kolo nebo elektrokolo.
Pokud byste chtěli si relaxační pobyt užít ještě více, můžete si přikoupit tříchodové večerní menu na druhý den pobytu.  Po potvrzení rezervovaného termínu není možné rezervaci zrušit ani změnit.