Královský relax: Balíček 8 relaxačních procedur

Váš královský relax začíná v Praze 2. Doporučujeme přijet MHD, masážní salon se nachází jen 4 minuty pěšky ze zastávky metra Náměstí Míru nebo I.P. Pavlova.
Pokud chcete dorazit autem, lze parkovat na modrých a fialových zónách (berte v potaz, že to může být časově náročné) nebo si předem uhradit místo v parkovacím domě.
Myslete na to, že na proceduru je potřeba dorazit ideálně s předstihem 5 minut (ne však dříve). Cena královského wellness balíčku procedur zahrnuje: 50minutovou CO2 suchou uhličitou koupel, 15 minut na vibrační plošině nebo inverzním lehátku, 45minutové prohřátí v infra kabině, 10minutový celotělový peeling (v případě, že nechcete peeling, můžete ušetřené minuty přidat do času zábalu), 35minutový celotělový hydratační zábal, 35minutový částečný hřejivý zábal, 45minutovou masáž (více typů na výběr: záda a šíje / ruce a nohy /celotělová), 40 minut na přístroji Ceragem V4 Master, kávu/čaj a sklenku sektu po proceduře. Co byste měli před masáží vědět?

Balíček wellness procedur si užijí ženy i muži nehledě na věk.
Svou porci relaxu si zarezervujte ideálně 3 týdny předem.
Vždy se ale musíte cítit dobře – proceduru nedoporučujeme během nemoci, nachlazení, nevolnosti nebo vyčerpání.
Stejně tak návštěvu odložte během těhotenství nebo krátce po operaci.
Pokud trpíte závažným onemocněním, poraďte se o vhodnosti se svým lékařem. Protože vás čekají různé procedury, které probíhají v jiných místnostech, je potřeba mít při přecházení na sobě župan – ten si buď můžete donést vlastní, nebo si ho zapůjčit na místě za poplatek 50 Kč. Stejně tak si nezapomeňte přinést vlastní přezůvky. Poukaz platí pro 1 osobu.
Pokud byste tuhle relaxační jízdu nechtěli vyčerpat najednou, není problém poukaz využít během dvou samostatných vstupů.