Bav se kladně v Kladně: Venkovní úniková hra

Venkovní únikovka, která propojuje skutečný svět s virtuální realitou, je vhodná pro jeden tým v počtu ideálně 3 až 6 osob.
Při luštění šifer nachodíte přibližně 3 km a celý tento detektivní zážitek trvá okolo 120 minut, během kterých se těšte na 26 zapeklitých úkolů.
Kdybyste se zasekli, jsou připravené nápovědy, ale každá informace něco stojí.
V tomto případě váš čas – každá využitá nápověda znamená trestný čas připočtený k celkovému času řešení. Hodí se vědět: Hru můžete kdykoli bez předchozí rezervace.
Únikovka není podmíněna denním světlem či otevírací dobou.
Ke hře je akorát potřeba nabitý mobilní telefon (Android 4.4 nebo vyšší, iOS 8.0 nebo vyšší) s daty a staženou herní aplikací.
Hodit se bude i papír a tužka, případně powerbanka, pokud jste nestihli telefon nabít. Co nezapomenout: pohodlné oblečení a obuv, aby vám nebyla zima, když se budete při luštění zastavovat, v létě pak zase pokrývku hlavy a dostatek pití Začátek: Náměstí Svobody, Kladno Celková vzdálenost: 3 km Trvání zážitku: cca 120 min Počet osob v týmu: bez omezení, ideální počet je 3 až 6 Obtížnost: střední, vhodná i pro rodiny s dětmi (trasa vhodná i pro kočárky)