VIP lekce flyboardingu s mistrem ČR
Zažijte exkluzivní dvouhodinovou privátní lekci flyboardingu s lektorem Petrem Civínem, jejíž termín si zvolíte sami. Váš zážitek začíná důkladnou úvodní instruktáží, kde se seznámíte s bezpečnostními pravidly, ovládáním flyboardu a všemi nezbytnostmi pro hladký průběh.
Následuje váš první 25minutový let nad vodní hladinou, během kterého si osvojíte základní ovládání, vyzkoušíte triky podle svých schopností a nasbíráte cenné zkušenosti pro další fázi.
Před druhým letem si projdete podrobným videorozborem, abyste identifikovali své silné stránky a oblasti pro zlepšení. Získané poznatky pak můžete ihned aplikovat v praxi během další 25minutovky ve vzduchu. Druhá lekce jde více do hloubky – zaměříte se na složitější prvky a s dostatkem odvahy si můžete zkusit i salto. I tento let bude zakončen důkladným videorozborem.
Cena VIP flyboardingového kurzu zahrnuje:
• kompletní úvodní instruktáž
• 2× 25 minut letu nad vodní hladinou s lektorem Petrem Civínem
• videorozbor obou letů s personalizovanými tipy na zlepšení
• videozáznam celého zážitku
Co si s sebou vzít:
Na zážitek potřebujete pouze plavky, ručník a dobrou náladu. Veškeré ostatní vybavení, od neoprenu po samotný flyboard, vám bude zapůjčeno přímo na místě.
Za příplatek je možné dokoupit si další minuty letu (5 minut za 500 Kč).