Romantický pobyt v Krkonoších pro 2

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár.
Romantický pobyt v Pytloun Wellness Hotel Harrachov na 2 noci už čeká.
Check-in probíhá od 14:00 h, check out do 12:00 h. Po příjezdu vás čeká uvítací přípitek a pak už si můžete vychutnat romantický pobyt ve své režii.
Pokoj má samostatné WC a koupelnu s vanou a vysoušečem vlasů.
Na pokoji také najdete čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí, TV, SAT, trezor a minibar.
Cena romantického pobytu v Pytloun Wellness Hotel Harrachov obsahuje (na osobu): ubytování v komfortním pokoji (2 nebo 3 noci podle zvolené varianty), 1× uvítací přípitek (1 nápoj z výběru: káva, čaj, nealko nápoj, sklenka Becherovky, piva nebo vína), romantická výzdoba pokoje + láhev sektu 2× snídaně formou bohatého bufetu, 2× romantická večeře při svíčkách formou tříchodového menu nebo bufetu včetně 1 láhve vína, 1× privátní pronájem wellness centra Luxury Mountain Spa (60 minut) – potřeba vytvořit objednávku času na recepci hotelu, 1× 60minutová olejová thajská masáž, čaj a káva na pokoji zdarma, vstup do herny (biliard, šipky, stolní tenis), Harrachov card – slevová karta na atrakce v okolí parkování zdarma u hotelu na parkovišti střeženém kamerovým systémem.
Jako hosté máte Wi-Fi připojení na pokoji i ve veřejných prostorách hotelu zdarma.
Také můžete využít 10% slevu na ostatní wellness procedury nezahrnuté v pobytovém balíčku.
V ceně není zahrnuto: místní poplatek 30 Kč na osobu/den (platí se při příjezdu). Do hotelu s sebou také můžete vzít malé domácí zvíře za příplatek 400 Kč/den.