Bungee jumping z televizní věže

Vyzkoušejte Bungee Jumping nebo ho darujte. Po krátkém seznámení s Bungee jumpingem probíhá příprava na vlastní seskok, kde bude vše precizně probráno a připraveno.
Pak již následuje okamžik samotného skoku.
5, 4, 3, 2, 1 - JUMP! Bungee jumping Harrachov se skáče z 36 m vysoké plošiny na televizní věži rozhodčích ve výšce 145 m nad Harrachovem. Podmínky Seskoky mohou provádět dospělí i děti od 15 let. Děti do 18 let pouze se souhlasem rodičů. Minimální výška je stanovena 120 cm, minimální váha 40 kg. Seskok je omezen váhou, kdy váha účastníka nesmí překročit 160 kg. Počasí Bungee jumping lze uskutečnit za každého počasí. Počet účastníků Bungee jumping je určen pro jednu osobu. Diváci Diváci při bungee jumpingu jsou vítání, mohou povzbuzovat, filmovat i fotografovat. Oblečení Na bungee jumping doporučujeme přiléhavější sportovní oděv.
Brýle ani kontaktní čočky nejsou překážkou, větší šperky, především náušnice, se doporučují odložit. Sezóna Celoročně. Rezervace termínu Termín je třeba rezervovat minimálně 1 týden předem.
Pokud se na místo dostavíte bez předchozí rezervace, může být na místě účtován poplatek. Odkaz na termíny je uveden v rezervačním formuláři. Seskoky lze realizovat i mimo vypsané termíny s doplatkem: 1000 Kč/1 osoba, 500 Kč/osobu při skupině 2 až 3 osob, při skupině 4 a více osob bez doplatku. Měli byste vědět Jedině v Harrachově můžete zažít freestylový Bungee Jumping.
Skočte si z věže na snowboardu, na bigfootech nebo Vás naučíme skákat salta.