Pohoda pro záda: Balíček 4 relaxačních procedur

Pohoda pro vaše záda začíná v Praze 2. Doporučujeme přijet MHD, masážní salon se nachází jen 4 minuty pěšky ze zastávky metra Náměstí Míru i I.P. Pavlova.
Pokud chcete dorazit autem, lze parkovat na modrých a fialových zónách (berte v potaz, že to může být časově náročné) nebo si předem uhradit místo v parkovacím domě.
Myslete na to, že na proceduru je potřeba dorazit ideálně s předstihem 5 minut (ne však dříve). Cena tohoto wellness balíčku procedur zahrnuje: 40 minut na přístroji Ceragem V4 Master, 30minutový hřejivý/chladivý zábal, 35minutovou ruční masáž, 15 minut na vibrační plošině nebo inverzním lehátku, 25minutová relaxace s kávou, sklenkou sektu a hydratačními ponožkami na nohách. Co byste měli před masáží vědět?

Masáž zas si užijí ženy i muži nehledě na věk.
Svou porci relaxu si zarezervujte ideálně 3 týdny předem.
Vždy se ale musíte cítit dobře – proceduru nedoporučujeme během nemoci, nachlazení, nevolnosti nebo vyčerpání.
Stejně tak návštěvu odložte během těhotenství nebo krátce po operaci.
Pokud trpíte závažným onemocněním, poraďte se o vhodnosti se svým lékařem. Protože vás čekají 4 procedury, které jsou v jiných místnostech, je potřeba mít na sobě župan – ten si buď můžete donést vlastní, nebo si ho zapůjčit na místě za poplatek 50 Kč. Stejně tak nezapomeňte přinést vlastní přezůvky. Poukaz platí pro 1 osobu.