Last minute let balónem

Let balónem je dokonalý zážitek.
Jak let balonem probíhá?

Domluvíte se s pilotem na startovacím místě, kde se sejdete a dáte se do příprav.
Balón je potřeba nejprve rozbalit a nafouknout studeným vzduchem.
Až pak se přitápí hořákem, díky kterému se vznese.
Jakmile pilot zavelí, je čas naskočit do koše a nachystat se na hodinku v oblacích, během které si užijete dechberoucí výhledy.
Na samotný zážitek si však vyhraďte okolo 3–4 hodin času. Poletíte rychlostí a směrem větru, od místa startu uletíte klidně až 20 km. Tam na vás bude čekat pozemní část posádky, aby vás odvezla zpět k autu.
Ale nepředbíhejme, nejprve si užijete křest čtyřmi živly, slavnostní přípitek a přivítání do rodiny vzduchoplavců.
Domů pojedete s nezapomenutelnou vzpomínkou a certifikátem v ruce. Jak last minute letenku na vyhlídkový let balónem uplatnit?

Po vyplnění registračních údajů Vás bude kontaktovat přímo poskytovatel zážitku s dalšími informacemi a s nabídkou last minute termínů. Let se bude konat v následujících 6 až 48 hodinách od kontaktování poskytovatele. Vyčkejte prosím až Vás poskytovatel sám kontaktuje. Při zakoupení dvou letenek není zaručeno poskytovatelem, že poletíte spolu.
Last minute letenkami se doplňuje obsazenost koše. Cena last minute letu balónem zahrnuje Balónovou letenku formou perokresby na raženém plátně, 50–70minutový let horkovzdušným balónem, pojištění po celý průběh zážitku, obsluhu balonového personálu, slavnostní křest s přípitkem, drobné občerstvení po přistání formou pikniku, pamětní list, dopravu zpět na místo startu. Minimální výška pro absolvování zážitku je 130 - 140 cm a váhové omezení je maximálně 100 kg.